Knygos

Būtina meilės sąlyga yra laisvė ir pagarba sau bei kitiems. Ar galime būti vieni, bet ne vieniši? Kur ta riba, kuri skiria meilę nuo geismo? Ar gali geismas peraugti į meilę? 

SamoningumasVisų meditacijos technikų, įskaitant Rytų dvikovas, ir, tiesą sakant, visų didžių atletinių gebėjimų pagrindą sudaro budrumas, buvimas čia ir dabar - savybė, kurią Ošo vadina sąmoningumu. Kai nustatome ir suprantame, kokia yra ši savybė, gebame puikiai save valdyti visose gyvenimo srityse.

Kabalos gidas yra visiškai naujo tipo knyga apie astrologiją - joje nesenstančios astrologinės žinios apie žmogaus asmenybę susijungia su gilesne, pirmaprade kabalos išmintimi. 

Baimė pasikalbėti su viršininku, baimė iškelti į paviršių šeimynines problemas, pokyčių baimė, baimė prisiimti atsakomybę...
Kiekvienas žmogus patiria šias baimes ir jos mus lydi visą gyvenimą. Įkvepianti Suzanos Džefers knyga laužo nusistovėjusius mąstymo stereotipus, padeda išsivaduoti iš užburto baimės rato ir rasti problemų sprendimus. Ji siūlo veikti nepaisant patiriamos baimės.

intuicijaKas yra intuicija? Ar ją vieni žmonės turi iš prigimties, o kiti negali net tikėtis, kad ją kada nors pažadins? O gal intuicijos galime išmokti kokiuose nors kursuose pagal iš anksto paruoštas formules? Ir gal galime tai padaryti be didelių pastangų ir ryžto?

 

IntymumasKai norime su žmogumi užmegzti artimus santykius, pirmas dalykas, ką turime padaryti (tai tikras paradoksas!) yra kuo geriau pažinti, pamilti ir atjausti save... ir sau atleisti.

 

sekmeKur slypi tikrosios mūsų sėkmių ar nesėkmių priežastys? Ar tikrai visada patys esame savo laimės kalviai? Kodėl kai kuriuos žmonės tarsi pikta lemtis persekioja nelaimės, bankrotai, praradimai ir ar įmanoma tai pakeisti?

 

Praeiti gyvenimaiKas yra Anapus? Iš kur atėjome, kur einame? Kas esame ir kodėl atėjome į šį pasaulį? Ar apskritai įmanoma atsakyti į šiuos, regis, amžinus klausimus?.. Į juos padės atsakyti ši knyga - tai tikra istorija, papasakota psichiatro dr. Brajano Vaiso (Brian Weiss).

Pusiausvyros linkŠi knyga bei pridėtas kompaktinis meditacinės terapijos diskas padės išmokti susikalbėti su savo kūnu, išgydyti jį ir atgauti su juo ryšį. Remdamiesi Ošo įžvalgomis, netrukus suprasime, kiek daug kūnas dėl mūsų dirba ir kaip puikiai mus palaiko. Vadovaudamiesi šiuo nauju požiūriu mes imsime kitaip elgtis su savo kūnu ir kurti darnesnę kūno ir proto pusiausvyrą.

HellingerKnygoje paprastai ir suprantamai kalbama apie pačius giliausius ir universaliausius dėsnius, veikiančius mūsų gyvenime, apie tai, kas nutinka, kai šiems dėsniams nusižengiama, bei tai, kaip susigrąžinti prarastą pusiausvyrą, ramybę ir laimę.

Bert Hellinger

Osho TantraKnygoje surinkti spontaniški vieno garsiausių XX a. prašvitusių Mokytojų Ošo pokalbiai apie Tantrą ir tantrinį kelią.

Ošo

tantrine_meileŠi knyga - tai nuoseklus meditacijų vadovas, kuriuo gali naudotis kiekvienas individualiai arba kartu su partneriu. Šios meditacijos papildytos novatoriškais vyriškos-moteriškos energijos veikimo paaiškinimais ir asmeninėmis istorijomis, kuriose pasakojama apie santykių problemas bei jų sprendimus, apie orgazmą, ankstyvą ejakuliaciją, abejojimą savimi, būgštavimus ir t.t.

Ma Ananda Sarita, Swami Anand Geho

pinigaiPINIGAI - tai minties forma, tai energijos simbolis, kuris neturi jokios kitos esminės vertės.

Pagrindinis klausimas, kuris yra nagrinėjamas šioje knygoje, skamba taip: „Kaip keisti savo mintis ir požiūrį, kad galėtume greitai užsidirbti daugybę pinigų, atgauti mums priklausančią galią ir ramiai pasitikti saulėlydį?“

Stuart Wilde

aromaterapijaTai šiuo metu moderniausia aromaterapijos enciklopedija, kurią sudaro daugiau kaip 400 aprašų, apimančių per 200 ligų ir 82 eterinius aliejus. Joje daugiau kaip 400 skyrelių apie aliejus, vartojimo būdus, saugų naudojimą, šaltinius ir dar daugiau.

Naujas leidimas - jau knygynuose!

Didžiulio populiarumo Lietuvoje sulaukusios „Ošo Dzen Taro“ kortos - tai Dzen išmintimi pagrįsta sistema, teigianti, jog išorinio pasaulio įvykiai yra paprasčiausiai mūsų minčių ir jausmų atspindys, nors mes patys galbūt ir nesuvokiame, jog turime tas mintis ir jausmus.

OdierŠi knyga yra apie šivaistinį tantrizmą, paslaptingą dvasinį kelią, kuris veda į dieviškumą per visišką patyrimą ir aistros priėmimą, kai pakylama virš ego ir galutinai iš jo išsivaduojama.

Tantrizmas — tai mistinis kelias, kuris veda už žmogiškosios vaizduotės ribų, tai kelias, kuriame ekstazė tampa galingesnė už seksualinį patyrimą.

Šiame kelyje tikroji dievybės prigimtis yra absoliuti meilė.

Gyvenimo_rataiKnyga „Gyvenimo ratai“ pasakoja apie čakrų įtaką mūsų sveikatai, galiai bei teikia patarimus apie tai, kaip praplėsti dvasinį sąmoningumą.

Tai praktinis vadovas apie tai, kas paprastai laikoma labai dvasiniu dalyku.