Apie mus

Tai, ką vadinu meditacija, tiesiog yra priemonė rasti save.
Ošo

 

Meditacijos centras „Meiles kelias“ – nedidelė oazė visiems, kurie pasiilgo savęs, kurie pavargo nuo greito gyvenimo tempo. Tai vieta, kur kiekvienas gali surasti sau tinkamą būdą pažinti save. Čia yra sukurta puiki erdvė vidiniams ieškojimams, dalijimuisi su kitais, gyvam bendravimui. Centre jus galite pasirinkti jums patinkančią meditacijos techniką.
Visa centre organizuojama veikla remiasi į Ošo kokybiškai naujos žmogiškos būties viziją, kurioje žmogus gali džiaugsmingai gyventi kasdienį gyvenimą ir ilsėtis tyloje bei meditacijoje. Šioje erdvėje vyksta meditaciniai vakarai, indvidualios sesijos, terapiniai-meditaciniai seminarai, įvairi kūrybinė veikla, diskotekos etc.
Seminarų metu sukuriama saugi, palaikanti erdvė, kurioje galima pasinerti į gilų vidinio pasaulio tyrinėjimą: kaip aš elgiuosi su savimi ir su kitais, kaip išgyvenu savo emocinius blokus ir baimes, ar pasitikiu mane supančia aplinka, kaip išgyvenu kūrybiškumą, seksualumą. Seminarų tikslas nėra įteigti jums, kas jūs esate, bet sukurti situacijas, kurių metu jūs patys atrasite, kas jūs esate. Mūsų siūlomi seminarai yra įvairūs, bet pagrindinis tikslas toks pats – padėti jums augti ir tapti sąmoningesniems. Svarbiausias žmogus, kurį jūs ten sutiksite, būsite jūs patys. Čia galite lengviau suprasti įtampų, nerimo, depresijos, vidinių konfliktų priežastis, atgauti dvasios ramybę, rasti vidinių ieškojimų kryptį. „Meilės kelyje“ palaikomas kiekvieno žmogaus siekis medituoti ir mylėti, nes tik tuomet yra įmanomas gijimas ir asmeninis augimas.
Meditacijos centre „Meilės kelias“ laukiami visi, nepriklausomai nuo jų amžiaus bei religijos, kultūros arba priklausomybės vienai ar kitai dvasinei tradicijai. Medituodami drauge, mes nesiekiame to keisti, nes meditacijos centras „Meilės kelias“ yra atviras kiekvieno išminčiai ir patiems įvairiausiems žmonėms.