Terapija

Kohrogi San: trumpųjų itotermijos procedūrų poveikisStimuliacija
Itotermijos procedūra yra stimuliacija. Tai vadinama šilumine karščio stimuliavimo terapija. Itotermijos procedūroje kūno reakcijai sukelti naudojami penki skirtingi dirgikliai: cheminis, fizinis, aromatinis, infraraudonasis ir karščio. Moksibustija (rytų medicinos terapija, kurioje naudojamas paprastasis kietis) odą stimuliuoja karščiu. Atlikdami šiatsu stimuliuojame paspausdami ir atleisdami akupunktūrinius kūno taškus. Vaistai taip pat yra tam tikros rūšies dirgiklis.
Aš neaptarinėju čia kažko sudėtingo. Itotermija, akupunktūra, šiatsu ir vaistai naudoja stimuliaciją, kad sukeltų kūno ląstelių reakciją.
Paprastai susiduriate su Itotermija, norėdami išgydyti ligą ar sužalojimą. Dažniausiai manote, kad liga yra priešas, bet liga taip pat yra tam tikras stimuliatorius.

Trumpasis itotermijos seansas
Daktaras Kin-Itsu Ito sako, kad jei liečiate kūną itotermijos instrumentais, liga pasitraukia. Bet kokia itotermijos procedūra - ilga ar trumpa, stipri ar silpna - bus veiksminga. Mums reikia pagalvoti, kaip galime itotermiją padaryti dar veiksmingesnę.

Yra dvi nuomonės. Pirmoji: kadangi itotermija tokia patogi, turėtume atlikti ilgą procedūrą. Antroji nuomonė: atlikti trumpą procedūrą, kaip ir aš visuomet tvirtinu.
Paaiškinsiu, kodėl manau, kad trumpoji procedūra yra geriau. Aš pats bandžiau gaudamas ir duodamas ilgąsias itotermijos sesijas savo šeimai. Pastebėjau, kad rezultatai geresni, kai gaudavau ir duodavau trumpesnes sesijas. Svarbiausia itotermijos gydyme yra tęsiamumas. Jei darote trumpas procedūras, galite lengvai tęsti tai kiekvieną dieną.
Mano itotermijos sesijos ilgiausiai trunka 10 - 12 minučių. Savo autentiškoje knygoje apie itotermiją Daktaras Kin-Itsu Ito rašo, kad itotermijos sesijas turėtume daryti kiekvieną dieną, bet neužsimena, kad reikėtų daryti ilgesnes procedūras.
Žmogus ima karščiuoti, kai žiedadulkės patenka į kūną ir kūnas atpažįsta jas kaip svetimkūnius. Žiedadulkės susitinka su riebalinėmis ląstelėmis ir šios išskiria imunoglobuliną E, bei histaminą. Tuomet histaminas prisijungia prie ląstelės receptoriaus ir tai sukelia čiaudulį.
Kai vartojate vaistus, jie užblokuoja receptorius ir histaminas daugiau nebegali prisijungti. Tai nuslopina uždegimą, bet taip pat užblokuoja kitus receptorius. Vaistai labai padeda pačioje pradžioje, bet vėliau po truputį praranda savo efektyvumą. Tuomet reikalingi stipresni vaistai.

Tik pagalvokite - naudodami itotermiją, galite atidaryti bei užblokuoti ląstelių receptorius. Itotermija, kaip ir vaistai, yra dirgiklis. Jei darysite ilgesnes sesijas, kūnas pripras prie itotermijos stimuliacijos ir taps nejautrus jos poveikiui. Procedūrų efektas sumažės.
Itotermijoje kūnas sureaguos net trumpos sesijos metu. Svarbu naudoti šią terapiją kiekvieną dieną. Kasdien darant trumpas itotermijos sesijas, efektyviausiai padedama gydymo procesui.
Itotermijos metodas yra puikus gydymas, bet jis nėra tobulas. Norint priartėti prie tobulumo, reikalingi šie elementai: jūs ar aš kaip sesijų specialistai. Kai atlieku seansą žmogui, jis ar ji nusirengia, man matant. Tai yra visiškas pasitikėjimas ir tai yra stebuklinga. Jau 95 procentai seanso atlikta.

Savo klientams darau trumpąsias procedūras dar ir dėl to, kad jie galėtų atkartoti mano seansus. Atlieku jas taip, kad klientai susidarytų apie itotermiją tokį įspūdį: „Ai, tai taip paprasta..."

Apie ligą
Kai pasveikstate, manote kaip jūs išgijote. Gal jums padėjo mano atliktas itotermijos seansas. O gal tai, kad pakeitėte savo mitybos įpročius. O galbūt todėl, kad patyrėte nuostabią akimirką... Manau, svarbiausia, jog jums pagerėjo, ir nesvarbu, kad tiksliai nežinote, nuo ko.

Visi esame gydytojai ir esame visur
Jei prisirišate prie kokio nors itotermijos gydytojo, imate nuo jo priklausyti. Tam tikra prasme toks pasitikėjimas yra puiku, bet ligos požiūriu tai nėra gerai. Pavyzdžiui, įsivaizduokite, kad iki praeitų metų jūs stipriai nekarščiavote, bet šiais metais staiga susirgote. Mūsų kūnas akumuliuoja stresą, maisto papildus, etc.? Ir galiausiai jūs gaunate žiedadulkių. Įsivaizduokite stiklinę vandens. Vanduo simbolizuoja neigiamus faktorius kūne. Dabar jūsų stiklinė pilna ir vanduo ima lietis per kraštus. Tai pasireiškia aukšta temperatūra. Taigi turime pažvelgti į daugybę stiklinėje susikaupusių elementų. Taip, kaip su aukšta temperatūra, yra ir su kitomis ligomis.
Bet jei naudojatės itotermija, galite sumažinti vandens kiekį stiklinėje iki 70-80 ar 50-60 procentų. Ir jums nereikia galvoti apie stiklinės ištuštinimą. Kiekvieną dieną taikant itotermiją, galima pašalinti pačius įvairiausius per dieną sukauptus elementus.

Skubėjimas
Šiais laikais visi tiki, kad tai, kas greita, yra geriau. Mokykloje gerais mokiniais laikomi tie, kurie greičiau supranta. Vaistai, greičiau išgydantys ligą, laikomi gerais vaistais. Internetas, nešiojamas telefonas, greitieji traukiniai... Visi tiki, kad greičiausia yra geriausia. Visi skuba. Mes klaidingai suprantame, kad skubėjimas sukuria kultūrą ir evoliuciją. Mes tampame nejautriais šiam skubėjimui. Kai susergame, tikrai negalime gyventi įprastiniu tempu. Visi klientai skuba išgyti. Jūs tikite, kad tai, kas trukdo jūsų rėžimui, yra blogai. Kadangi mano pacientai skuba, bent jau aš stengiuosi neskubėti.
Kodėl visi klientai skuba? Aš manau, taip yra, nes jie savo gyvenime per daug siekia, lygindami save su kitais. Jei galiu išgydyti šią koją, jei galiu pagydyti šį šaltumą kūne... galėčiau stengtis. Taip galvodami lyginate save su kitais. Kiti deda pastangas savaip, paprastai aš taip pat stengiuosi, bet jūs kaltinate save tuo, kad nesate pakankamai geri, nes daugiau nebegalite dėti pastangų.
Jus lengvai suklaidina idėja: „Tai yra tai, ką žmonės paprastai daro."

Apie pusiausvyrą
Santykyje tarp žmonių, jų kūnų ir visuomenės yra svarbi pusiausvyra. Tai yra anapus mano asmeninių patikimų ir nepatikimų. Pavyzdžiui, jūsų stuburas galbūt turi įlinkimą dešinėje pusėje. Dešinės pusės nugaros raumenys bus susitraukę, kairės pusės - ištempti. Jei versite savo nugarą išsitiesti, susitraukę raumenys bus ištempti, o ištemptieji raumenys susitrauks. Taip prarasite pusiausvyrą. Esant kreivai nugarai, šis kūnas yra pusiausvyroje. Tai yra anapus mūsų noro, kad nugara būtų tiesi. Įmanoma pasiekti tam tikrą pusiausvyrą, priverčiant kūną sustingti. Ir gali būti pusiausvyra susergant ar susižalojant.
Liga nėra priešas. Mes niekuomet negalime žinoti, kas yra gerai ir kas yra blogai. Taip, kaip mūsų protas turi planą „šiandien eisiu čia, o rytoj tenai...", taip ir mūsų kūnas turi savo planą. Pavyzdžiui, protas gali būti pusiausvyroje sakydamas: „Aš pasimetęs, nes negaliu laikytis savo plano", o kūnas gali būti pusiausvyroje, kai suserga ar susižeidžia tam, kad pailsėtų.

Reziumė
Mūsų visuomenėje visi tiki, kad geriau visame kame būti greitam. Greitai išgyti... Simptomai, kuriuos matome kūne, yra mūsų kūno bandymo išlaikyti pusiausvyrą išraiška. Turime gerbti nugaros kreivumą ar kūno sąstingį. Mes turime su pagarba priartėti prie savo klientų. Kai matote klientą pirmą kartą, žinoma, šis susitikimas yra pirmas. Bet net kai atliekate savo klientui vienuoliktąją sesiją, tai yra pirmoji vienuoliktoji sesija. Prašau, kiekvieną kartą atlikite savo klientams itotermijos seansą su pagarba ir rūpestingumu, taip lyg tai būtų pirmoji sesija.
Pamąstykime, kodėl jūsų itotermijos seansai ilgėja. Todėl, kad jūs bandote sušildyti itotermija kūną. Šiame gydyme jums nereikia mėginti sušildyti kliento kūno, jis pats sušils dėl jūsų seanso. Ir kadangi jūsų klientas skuba, jūs taip pat skubate gydyti. Sakydami, kad ši kūno dalis vis dar šalta, dar šalta... tuomet galų gale jūs imate atlikinėti ilgas itotermijos procedūras.
Šioje vietoje jums reikia būti atsargiems. Kai šildote kūną, po penkiolikos minučių jis staiga ima šalti. Nepamirškite, kad kūno atvėsimas - tai atsakas į šilumos stimuliaciją. Atsisakykite itotermijos seansuose idėjos „vis daugiau ir daugiau". Kaip itotermijos specialistas darykite procedūras neskubėdami, būkite labai atsipalaidavę. Prašau, atsiminkite, kad jūsų kliento viduje vyksta nematoma drama ir kad jūsų sesija nėra vienintelė drama, kuri jame vyksta. Ir simptomuose yra daugybė kitų reikšmių. Liga yra dirgiklis. Jūs kaip specialistas neturėtumėte skubėti gydyti savo klientų. Jums lengvai sekasi matyti neigiamą simptomų pusę. Bet darykime itotermijos seansus įsivaizduodami, kad jūsų klientui pagerės, kai jis išeis iš jūsų.
Tikrasis gydymas prasidės iš karto po to, kai baigsite savo itotermijos procedūrą. Kodėl mes nevadiname LALA (šildančiu instrumentu), bet vadiname REI OK KI (šiltu šaltu instrumentu). Įsivaizduokite, kad jūs paliesite kūną vieną kartą su lala ir tris kartus kitoje kūno dalyje su lala. Jausis skirtumas. Tai sukelia kūne temperatūrų skirtumą. Kai kurios kūno dalys yra šaltesnės, kai kurios šiltesnės. Jei atliekate ilgus itotermijos seansus, jūs tikrai perduosite karštį, bet jūs negalėsite sukurti temperatūrų skirtumo, ir tuomet tai taps šildančiuoju instrumentu.
Po itotermijos procedūros kūnas pradės kurti temperatūrų skirtumą, kad sulygintų. Tai yra metabolizmas. Kitais žodžiais tariant, jūs įjungėte natūralios gydymo jėgos mygtuką. Nes gydo kūnas. Kai mygtukas įjungtas, jūs atlikote savo darbą. Aš darau trumpas itotermijos sesijas, kad mano klientai galėtų mane atkartoti. Jei jie nenaudoja itotermijos kasdien, kitą kartą jiems atėjus turiu pradėti nuo pat pradžių. Štai kodėl darau trumpus seansus, kad žmogus galėtų tai tęsti kiekvieną dieną. Koncentravimasis yra į „darykime tai". „Bet...." yra dvejojimas, susitelkimo stoka. Prašau koncentruokitės į tai ir pamėginkite tai.

Taip pat žr.:

Champaka Yoshie

ITOTERMIJOS MOKYMAI