Atsiliepimai, įspūdžiai

Tantros festivalisMieli bičiuliai,

Šiais metais pirmą kartą Europoje, Anglijoje, įvyko Osho Tantros festivalis. Turėjau puikią progą šiame festivalyje pasidalinti savo įgūdžiais bei patirtimi. Noriu pasidalinti bent trupučiu tų įspūdžių, patyrimų ir atradimų ir su jumis.

Idėja surengti tokį festivalį kilo daugeliui gerai pažįstamai ir mylimai Tantros mokytojai Saritai. Vesti Tantros mokymus buvo pakviesta 10 mokytojų iš įvairių Europos šalių. Kiekvienas turėjome pasirinkti mums labiausiai patinkantį mokytoją ar mėgstamiausią Tantros kryptį. Pvz., Tilopla, Baulų mistikų mokymas, Shiva-Shakti principas, Lao Dze ir kitų išminčių mokymai.

Į festivalį susirinko apie 200 žmonių. Didelę dalyvių dalį sudarė anglai, airiai, lenkai ir prancūzai. 

Kiekvieną dieną vyko meditacijos, tantrinių praktikų užsiėmimai, šokiai, dainavimas. Išties „atominė“ šio festivalio energija sklaidė virš Anglijos susikaupusius debesis, pasirodė saulė, atšilo oras. Stebėjau, kaip ir dalyvių veidai keitėsi, gražėjo, kaip kasdien vis labiau plėtėsi meilės energija.

Man teko vesti užsiėmimus pirmąją festivalio dieną. Pristatinėjau savo labai mylimą Tantros mokytoją Tilpoą ir jo pagrindinę žinią, kuria vadovaujuosi savo gyvenime, - priimti viską taip, kaip yra, ir sakyti „taip“ viskam, ką siunčia gyvenimas. Džiaugiausi ypač gausiai susirinkusiais dalyviais. O dar labiau džiaugiausi po užsiėmimų atėjusių pas mane žmonių padėkomis už saugią aplinką, kurioje jie patyrė atsivėrimą Meilei.

Iš festivalio išsivežiau susivienijimo jausmą ir suvokimą, kad nepriklausomai nuo tautybių ar šalių, širdyje, sąmonėje visi esame susiję ir turime ryšį vieni su kitais. O dar išsivežiau suvokimą, kad tik Tantra gali pakeisti pasaulį!

Iš tiesų labai norėčiau pasidalinti ta žinia ir ta nuostabia tantrine energija su visais ir kiekvienu iš jūsų. Ypač džiaugiuosi tuo, kad visai netrukus, jau šį mėnesį turėsime tokią galimybę. Liepos 17-22 d. į Saritos vedamą seminarą ŠVENTASIS SEKSUALUMAS kviečiu visus, kurie nori išmokti transformuoti liūdesį, pyktį, pavydą, godumą, į džiaugsmą, meilę, palaimą. Ir gyventi tuo kasdienybėje. Labai laukiu šio seminaro. Ir laukiu jūsų visų. Žinau, kad tai bus ir gili, stipri dvasinė kelionė, ir nepamirštamas nuotykis, tantrinės atostogos fantastiškame gamtos kampelyje su nuostabiais žmonėmis, pasiruošusiais dalintis savo baimėmis ir lūkesčiais, atradimais ir nusivylimais. Ir, žinoma, meile. Tuo, ko niekam ir niekada nebūna per daug!

Iki susitikimo!

Su meile,

Sarani