Knygos

OŠO DZEN TARO - Transcedentinis Dzen žaidimasPirmasis šių kortų leidimas sulaukė didžiulio populiarumo. Galime pradžiuginti - naujas šių kortų leidimas - jau knygynuose!

 

oshozentarotKai gyvenimas atrodo kupinas įvairiausių abejonių ir neaiškumų, mes pradedame ieškoti įkvėpimo šaltinio: kas mūsų laukia ateityje? Kokia bus mano sveikata, kaip seksis vaikams? Kas bus, jei pasielgsiu taip, o ne kitaip? Į šiuos klausimus atsakyti ir patenkinti troškimą sužinoti daugiau apie praeitį ir ateitį padeda tradicinės taro kortos.

 

Ošo Dzen Taro kortos labiau gilinasi į „čia ir dabar“ supratimą. Tai Dzen išmintimi pagrįsta sistema, teigianti, jog išorinio pasaulio įvykiai yra paprasčiausiai mūsų minčių ir jausmų atspindys, nors mes patys galbūt ir nesuvokiame, jog turime tas mintis ir jausmus.

 

Taigi šios kortos padės mums nukreipti dėmesį nuo išorinių įvykių ir kitaip pažvelgti bei suvokti tai, kas vyksta mūsų esybės širdyse. Šiuolaikiniais vaizdiniais perteiktos proto būsenos yra vaizduojamos kaip iš esmės pereinamos ir kintamos. Knygelėje pateiktas tekstas, parašytas paprasta, suprantama ir praktiška Dzen kalba, padės jums interpretuoti ir suprasti šiuos vaizdinius.

Rinkinį sudaro 79 kortos bei paaiškinimų knygutė.