Kas tie seminarai?

Meditaciniai - terapiniai seminarai

Seminarų metu sukuriama saugi, palaikanti erdvė, kurioje galima pasinerti į gilų vidinio pasaulio tyrinėjimą: kaip aš elgiuosi su savimi ir su kitais, kaip išgyvenu savo emocinius blokus ir baimes, ar pasitikiu mane supančia aplinka, kaip išgyvenu kūrybiškumą, seksualumą. Iš visų šių dalykų kuriamas mūsų kasdieninio gyvenimo paveikslas.

 

Seminarų tikslas nėra įteigti jums, kas jūs esate, bet sukurti situacijas, kurių metu jūs patys atrasite, kas jūs esate. Seminarų metu naudodami terapiją jūs išvalysite žemę, bet nesukursite sodo.

Terapija padės išrauti piktžoles, išrinkti akmenis, paruošti derlingą žemę. Bet čia jos užduotis baigiasi. Jums reikės kažko daugiau. Jums reikės meditacijos ir meilės, ir tik tuomet yra įmanomas gijimas ir asmeninis augimas.

 

Išvažiuojamieji seminarai

Išvažiuojamieji seminarai yra ypatingi tuo, kad yra sudaroma galimybė išvykti trims ar keturioms dienoms į gamtą, atsiduoti savęs pažinimo procesui ir laikinai atsiriboti nuo įprastinio, pilno įpročių pasaulio.

 

 

Kodėl aš turėčiau dalyvauti seminaruose?

Jeigu jūs niekada nedalyvavote nei viename asmeninio augimo seminare, gali būti sunku apsispręsti, kurį seminarą geriau pasirinkti. Kiekvienas dalyvaujantis seminare turi skirtingas priežastis, dėl ko jie tai daro. Tai gali būti smalsumas, liga, galbūt gyvenimo krizė, o galbūt vidinis šauksmas pažinti save giliau.

Mūsų siūlomi seminarai yra įvairūs, bet pagrindinis tikslas toks pats – padėti jums augti ir tapti sąmoningesniems. Nesvarbu, kurį seminarą pasirinksite, svarbiausia, kad tai, ką jūs ten sutiksite, būsite jūs patys.