Seminarų grafikas


2011 06 10 10:00 - 2011 06 12 18:00

ITOTERMIJA: įvadinis kursas

Itotermija (pavadinimas kilęs iš metodo kūrėjo Kinitsu Ito ir graikiško žodžio „thermie" - šiluma, karštis) - tai šildanti, karštį stimuliuojanti terapija, jungianti šildančio prideginimo, akupresūros, masažo ir aromaterapijos principus. Šis gydymas per odą stimuliuoja kraujo, limfos ir hormonų apytaką bei vegetacinę nervų sistemą. Šildantieji karščio spinduliai panašūs į pačios saulės skleidžiamus infraraudonuosius spindulius, kurie atlieka svarbiausią vaidmenį palaikant šioje planetoje gyvybę, sukuriant visuotinės sveikatos ir gerovės pojūtį. Kaip karščio šaltinis naudojamos terminės smilkymo lazdelės yra paruoštos iš keleto augalų rūšių: paprastojo kiečio, pušies, kedro, japoninės šliandros ir įvairių maitinamųjų medžiagų. Čia naudojamą šilumos energiją skleidžia smilkstančios terminės lazdelės, įdėtos į nerūdijančio plieno vamzdelius, padengtus variu. Liečiant vienoje vietoje ar visą kūną, spaudžiant taškus ir pučiant link kūno lazdelių skleidžiamus dūmus, stimuliuojamos medžiagų apykaita ir imuninė sistema. Efektas sustiprėja, kartu su dūmais įkvepiant gydančiųjų augalų aromatą. Visa tai suaktyvina ir pagreitina žmogaus įgimtą, natūralų gebėjimą sveikti, padeda atsikratyti ligos ir giliai atsipalaiduoti. Kai kūnas atsipalaidavęs, ligos dingsta, ir jūs pasijuntate laisvi. Kūnas ir protas, širdis ir siela yra gydomi kaip organiška visuma.

Baigę šią mokymų dalį, jūs galėsite atlikti itotermijos seansus sau bei savo šeimos nariams, draugams, artimiesiems. Norintiems šį metodą profesionaliai taikyti savo darbe sudarysime galimybę gilinti žinias tolesniuose itotermijos mokymų etapuose bei įgyti atitinkamus kvalifikacinius sertifikatus.

 Profesionalų mokymas vyksta keliais etapais, mokytojas dirba ne tik su grupe,bet ir sukiekvienu mokiniu individualiai, asmeniškai konsultuoja, tikrina įgytus įgūdžius bei žinias ir suteikia jas atitinkančią kvalifikacinępakopą. Kvalifikacinių pakopų (šioje tradicijoje jos vadinamos japonišku terminu kyu) yra 10. Baigusieji pirmąjį profesionaliojo mokymo etapą gauna žemiausią, 10 lygio, kyu. Japonijoje rekomenduojama profesionalią veiklą pradėti įgijus bent 6 kyu, tačiau kai kuriose šalyse (pvz., Austrijoje, Prancūzijoje), leidžiama dirbti jau turint 10 kyu, tolimesnį mokymąsi derinant su praktine veikla.

 

Veda - Champaka Yoshie

Daugiau informacijos:

Tel. +370 610 36461 (Inga), info@meileskelias.lt (Sarani/Danutė).

Taip pat žr.:

ITOTERMIJA: mokymai pažengusiems

Itotermija: šiluma, nešanti sveikatą ir optimizmą

Kohrogi San: trumpųjų itotermijos procedūrų poveikis