Categories: Įspūdžiai
      Date: Spa 28, 2011
     Title: Tantros seminaras „Drąsa mylėti“

Tantros seminaras „Drąsa mylėti“ su Sarani davė nepakartojamą progą atsigręžti į save, pajausti kitus, atverti širdį ir išplėsti sąmoningumą. Mokytoja Sarani sukūrė saugią aplinką, subtiliai, žingsnis po žingsnio, vedė į širdies, seksualumo ir sąmoningumo slėpinius, visa tai sujungdama į bendrą visumą. Tai leido patirti žodžiais nenusakomą pilnatvę, vienovę su Visata ir pačia savimi. Visa tai noriu pasiimti ir integruoti į kasdienį gyvenimą. Ačiū!

Virginija

*

Man jie ko gero fantastiški (šiaip nemėgstu svaidytis skambiais epitetais). Gavau krūvį, kokio tikriausiai ieškojau – fizinį, emocinį, dvasinį. Ir pagal jogos principą – darai, kiek gali, o priedo dar truputėlį – kiek reikia. Iš šalies žiūrint – tai labai stiprios praktikos, labai geras įrankis transformacijai, ieškojimams.

Vilius

*

Po kiekvieno prisilietimo prie Tantros – vis gilyn ir gilyn... Šis seminaras man buvo ypatingas, nes atskleidė daug dalykų apie mane ir suteikė pasitikėjimo savo vidiniu žinojimu.

Inesa

*

Po seminaro turiu problemą: taip skraidau, kad policija sustabdė ir paklausė, ar turiu piloto teises...

Antanas

*

Gaila, kad turėjau galimybę tik vieną dieną pabūti toje nuostabioje Tantros erdvėje. Tačiau buvo be galo įdomu ją vėl pajusti po šiek tiek ilgesnės pertraukos. Buvo įdomu stebėti, kaip jaučiu save, savo kūną, kitus žmones... Bet dar labiau nustebino gilus paprastumo ir priėmimo jausmas. Visiškas Čia ir Dabar. Kažkas naujo, netikėto ir drauge labai giliai pažįstamo – tarsi sugrįžimas namo. Ir dar – buvo didžiulis iššūkis, bet drauge ir didžiulis malonumas vesti pirtis vyrams ir moterims.

Adi