Masažai

Kobido (veido masažas) – 30 Еur (75 min)                              

Shiatsu (taškinis) – 25 Еur (30 min )

Ma-Uri masažas – 50 Еur (60 min), 60 Eur (90 min)

 

Pavasario dovana Jums!

Visą balandžio mėnesį :

Kobido masažas – 20 Еur (60 min)

Shiatsu + Kobido masažas – 40 Еur (90 min)


Kobido (Japonų imperatoriškasis) veido masažas:

Kobido – tai galingas, švelnus veidą atjauninantis gydymas. Tai sudėtingas tradicinės Rytų Azijos medicinos sampratos ir japonų veido masažo technikų derinys. Jis padeda atpalaiduoti ir pašalinti veido, galvos ir kaklo raumenų įtampą ir stresą. Masažas padeda atjauninti ir atkurti veido odą ir gilesnius audinius, užkirsti kelią senėjimui bei sumažinti jo įtaką. Greitais, smūginiais, ritmiškais prisilietimais yra stimuliuojama nervų sistema, atkuriama kraujo ir limfos apykaita, raumenys sutvirtinami ir tonizuojami, o veidą pasiekianti energijos srovė subalansuojama ir sustiprinama.
Masažistai: Miroslavas ir Gintaras


Shiatsu masažas:

Tikriausiai šiandien dauguma tiki, kad žmogus yra energetinė būtybė. Nuo energijos, kuri teka žmogaus kūnu, priklauso ir jo sveikata. Jei dėl kokių nors priežasčių, atsiradus energetiniams blokams, sutrinka energijos tekėjimas organizme, žmogus sunegaluoja. Tam, kad atkurti energijos tekėjimą ir pravalyti energetinius kanalus, žmonės naudoja įvairiausius metodus, kurių daugelis pas mus atkeliavo iš Rytų. Vienas tokių metodų – Shiatsu masažas. Tai meridianinė masažo technika, kilusi Japonijoje, paremta kinų filosofija. Japonų kalbos žodis „shiatsu“ reiškia paspaudimą pirštu. Shiatsu terapija – tai tolygus tam tikrų taškų paspaudimas siekiant atpalaiduoti blokus ar įsitempimus, nuramina nugaros, sprando, galvos, pečių juostos, pilvo ir sąnarių skausmus. Taip pat efektyviai šalina kvėpavimo sutrikimus, palengvina menstruacinius simptomus. Shiatsu terapija stabilizuoja emocinę būseną, padeda susikoncentruoti ir susikaupti, kelia pasitikėjimą savimi.
Shiatsu (tar.- ši-atsu), iš japonų klb.- spausti pirštu, tai tradicinis japonų taškinis masažas, kurį galima įvardinti, kaip giluminių audinių masažu arba akupresūra. Jis turi savitumų:

  • jis stipresnis, bet neskausmingas;
  • individualiai kiekvienam klientui parenkama spaudimo jėga;
  • efektas po pirmos procedūros, nes viso masažo metu vyksta ir diagnostika, kuri leidžia labai tiksliai parinkti veikimo zonas;
  • atpalaiduoja raumenų įtampą;
  • harmonizuojantis arba raminantis poveikis: širdies, kraujagyslių, kvėpavimo, virškinimo, endokrininei,nervų sistemai;
  • apibūdinant netradicinės kiniečių medicinos požiūriu- subalansuoja gyvybinės „ČI“ energijos tėkmę energetiniais meridianais;
  • apibūdinant vakarų medicinos pažiūriu – atstato vegetacinės nervų sistemos balansą ir tonusą;
  • saugus, neturi neigiamo poveikio sveikatai. Masažistas Gintaras Globys

 MA-URI masažas:

„MA-URI“ – tai savigydos menas, atkeliavęs iš Polinezijos, pats švelniausias ir subtiliausias prisilietimas prie žmogaus esmės, savęs atskleidimo, suvokimomenas per kūno išmintį padedantis gyti ir augti, prisiminti ir tapti savo paties vedliu gyvenimo jūroje.

 

„MA-URI” energija padeda atkurti kūno, emocijų, minčių ir šventumo vienovę, išlaisvindama mus nuo vidinių apribojimų, prisirišimų, suteikdama mums lankstumo ir laisvumo su džiaugsmu, sąmoningai  priimti ir išgyventi  kiekvieną akimirkąčia ir dabar.

 

Profesionaliai „MA-URI” sesijas atlieku jau 10 metų. Studijas pradėjau Lietuvoje, vėliau – „MA-URI” institute Danijoje ir Naujojoje Zelandijoje. 

Su meile, Iva Maršalkaitė.