Seminarų grafikas


2020 03 13 17:00 - 2020 03 15 18:00

Tantrinio kvėpavimo seminaras su Pushan (Ispanija)

Gyvybinės energijos pabudinimas

Kvėpavimas, seksualumas ir meditacija.


Kvėpavimas yra pirmas ir paskutinis veiksmas mūsų gyvenime. Mes atėjome į šį pasaulį su giliu įkvėpimu ir paliksime šį pasaulį su giliu iškvėpimu.


Kvėpavimas tai - jungtis, tiltas tarp mūsų fizinio, emocinio ir energetinio kūnų. Gilus, ritmingas kvėpavimas yra sveiko organizmo, aiškaus, koncentruoto proto ir gyvybingo kūno pagrindas. Šis ryšys dar yra vadinamas vandenyno kvėpavimu, kai protas ir kūnas sąveikauja harmonijoje ir tėkmėje.

Kai galime giliai kvėpuoti, leidžiame sau pasveikinti, pajusti, pagerbti ir atvirai bei spontaniškai įkūnyti savo jausmus ir emocijas. Gilus įkvėpimas padeda susijungti su mūsų energingumu, seksualumu, buvimu čia ir dabar, kūrybiškumu, intuicija bei meile.

Kvėpavimas yra ir raktas į sveiką seksualumą; kvėpavimo dėka mūsų seksualinė energija gali laisvai tekėti iš žemųjų energijos centrų link viršutinių ir atverti mus visiškai kitai orgazmo patirčiai. Tokiu būdu orgazmas jaučiamas ne tik lytiniuose organuose, bet ir visame kūne, nuvedant mus į gilų atsipalaidavimą ir meditaciją. Deja, dauguma iš mūsų esame praradę šią natūralią ir spontanišką savo kūno kalbą.Kodėl praradome ryšį su kvėpavimu? Kodėl pradėjome kvėpuoti paviršutiniškai?

Šiame seminare sukursime saugią erdvę atsiverti intymumui ir naudodami senovinius bei naujus revoliucinius metodus ir technikas, galėsime ir vėl susijungti su natūraliu gyvybinės energijos srautu ir atgauti užslopintas savybes, su kuriomis mes visi gimėme!!!

Naudosime:
* kvėpavimo * aktyviųjų meditacijų * traumų atpalaidavimo pratimus * sąmoningo judesio * gydomojo prisilietimo technikas, kurios padės atskleisti prigimtines jūsų savybes ir susijungti su naujomis meilės, intymumo, stiprybės ir gyvybingumo dimensijomis.

Jūs taip pat galėsite patirti gydomąją grupės energiją ir susipažinti su rytietišku ir vakarietišku požiūriu į vidinį augimą, atsipalaidavimą ir meditaciją.

SEMINARO TIKSLAI:
• atpalaiduoti chroniškai įtemptus fizinius raumenis ir psichinius šablonus;
• atsiverti natūraliai malonumų bangai;
• gauti įrankių intymumui plėsti santykiuose;
• susijungti su žaismingumu, džiaugsmu, kūrybiškumu;

Suprasti kiek malonumo gali patirti jūsų kūnas
• išmokti technikų ir meditacijų, kurios gali būti naudojamos jūsų kasdieniniame gyvenime;
• atrasti raktus, kurie suteiktų daugiau pasitenkinimo ir pilnatvės jūsų gyvenimui;
• atrasti galingą metodą, suvienijantį kūną ir protą.

Seminarą veda Pushan (Ispanija). Sulaukęs 30 metų, po gilios egzistencinės krizės, Pushan sužinojo apie meditacijos kelią ir darbą su kvėpavimu, kurie atvėrė duris gilinimuisi į kitas svarbias temas, tokias kaip darbas su kūnu, traumų gydymas ir meditacinės terapijos.
Pushan vadovauja „Osho Deimantinio kvėpavimo“ mokyklai Italijoje. Yra santykių ir seksualumo patarėjas. Yra baigęs traumų gydymo (Somatic Healing) pas Peterį Leviną, Ošo meditacijų ir meditacinių terapijų mokymus. Atlieka darbą su kūnu (Body Work), ajurvedinį ir gydomąjį masažą. Veda seminarus ir mokymus Ispanijoje, Italijoje, Lenkijoje, Rusijoje, Kinijoje, Čekijoje ir Kanadoje.
http://www.pushan.es/breath-therapy-work/

Seminaras vyks anglų kalba su vertimu į lietuvių kalbą.

Laikas: Kovo 13 d. (penktadienį) nuo 17 - 21 val.; lapkričio 14 ir 15 d. (šeštadienį ir sekmadienį) nuo 10 - 18 val. su 1.5 val. pietų pertrauka.

Kaina 250 eur. Užsiregistravus ir sumokėjus avansinį mokestį iki kovo 1 d. seminaro kaina 190 eur.

Būtina registracija el.pastu - info@meileskelias.lt