Naujienlaiškio prenumerata

El. paštas:

Vardas:Būsimi seminarai
Naujienos


2019 06 7 16:30 - 2019 06 09 19:30

Sugrįžimas į kūno išmintį: Pulsacijų seminaras su Prem Svaraj

Šiuolaikinis mokslas pripažįsta, jog bent 70 procentų visų ligų yra psichologinės kilmės, mūsų neigiamų emocijų pasekmė, t.y. daugelį sveikatos problemų sukelia nuslopintos, užgniaužtos, neišreikštos emocijos, kurių energija įstrigo kūne. O kūne atsispindi viskas. Jis nemeluoja, net jei žodžiai kalbą ką kita.

"Sugrįžimas į kūną" seminare tyrinėsime, kaip mūsų kūnas „saugo“ visas neišreikštas emocijas, jausmus ir prisiminimus. Kaip kartą „nuryti“ ir užspausti vis šitie dalykai nusėda mūsų raumenyse, ląstelėse ir giliai pasąmonėje.

Šiame seminare naudosime pačias efektyviausias Pulsacijų technikas, kurios padės pamatyti ir pajusti, kiek daug energijos išeikvojame tik tam, kad neleistume nei vienai iš tų emocijų prasiveržti į paviršių. Dažniausiai nesąmoningai mes gyvename gyvenimą, kuriame dėdami dideles pastangas bandome išpildyti ir išsaugoti mums kitų primestą ar sukurtą mūsų pačių vaizdinį, kuris dažniausiai yra labai toli nuo to, kokie mes iš tikrųjų esame.

Šis seminaras ne tik leis pamatyti savo ribas ir užspaustas emocijas, kurias slepiame viduje, bet kartu suteiks galimybę jų atsikratyti, nusimesti nuo kūno šarvus, kurie neleidžia laisvai tekėti energijai ir jausmams, susigrąžinti gyvenimo džiaugsmą, suvokimo aštrumą, jausmų ir emocijų šviežumą. Kūnas jausis labiau atsipalaidavęs, ramesnis iš vidaus, sumažės įkyrių minčių ir atsiras tikresnis buvimas „čia ir dabar‘.

Ošo pulsacijos yra psichoterapinis metodas, kuris remiasi neoreichinėmis kvėpavimo technikomis ir darbu su kūnu bei giliu emociniu atsipalaidavimu ir meditacija.
Reichas atrado, kad kiekvienas dvasios sutrikimas turi atitikmenį fiziniame kūne. Kūne kažkas sukietėjo ir mirė, ir tą bloką pašalinti galima tik atpalaidavus tą kūno vietą; tik tada, jeigu jūsų energija vėl galės tekėti, bus įmanoma išlaisvinti dvasią.

Seminarą veda Valery Guk (Prem Svaraj) – psichologas, terapeutas, savo darbe naudoja Ošo Pulsacijų metodą, Pirminę Terapiją, Transendentines technikas ir energetinį Thai jogos masažą. Nuo 2004 metų veda grupes Rusijoje, Indijoje, Kinijoje ir Baltijos šalyse. Dėsto paskaitas kūno psichoterapijos disciplina Maskvos universitete ir yra vienas iš mokytojų Aneeshos Dillon vedamuose Pulsacijų mokymuose.

Seminaras vyks “Meilės kelias” centre, Smolensko g. 10d-10, Vilnius
Trijų dienų seminaro kaina 210 eur.
Laikas: penktadienį 16:30 - 22 val.; šeštadienį ir sekmadienį nuo 10 - 19:30 val.

Būtina išankstinė registracija el.paštu – info@meileskelias.lt arba tel. 861512763
 
« 2020 birželio mėn »
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
Ošo Dzen Taro
Norėdami atversti, paspauskite.

Plačiau apie kortas