Naujienlaiškio prenumerata

El. paštas:

Vardas:Būsimi seminarai
Naujienos


2017 06 4 11:00 - 18:00

Tantrinė moteris su Sarani, II d.

Turbūt dabar jau pamatei, kad tai, ką išgirdai ir išmokai I-oje dalyje, veikia stebuklingai, bet mes taip skubame gyvenime ir tai, kas sena, taip giliai įsišakniję mumyse, kad netaikant to praktiškai labai lengva viską pamiršti...
Bet kviečiame prisiminti tą jausmą ir vėl susitikti su moterimi, kuri spindi, kviečia, žavi, vilioja ir tarsi magnetas traukia į save dėmesį, meilę ir vyrus...Vėl turėsi galimybę sutikti savyje, tą moterį, kuri „nelinksta į vyrą", kuri moka išreikšti savo jausmus, kuri moka valdyti savo emocijas, stovėseną, balso tembrą, kuri yra žaisminga, tikra ir kurią pažinęs vyras, negali jos pamiršti...
Seminaro metu atliksime praktikas ir keliausime tolyn.... Į savo naują būseną ir savo moteriškumą, kursime ir žadinsime Tikrąją Save. Iš seminaro išeisite kitokios, išsinešdamos naują spindesį, naują vibraciją ir kitą suvokimą apie Save, bei savo galimybes.

Kalbėsime apie...
* Kodėl lyginame save su kitomis moterimis? Ką tuo metu jaučiame, kaip tas jausmas veikia vyrus ir aplinką? Kalbėsime, ką galime padaryti su tuo pojūčiu.
* Kodėl miršta vyro meilė moteriai? Kokie būdai yra susikalbėti su vyru, kaip jį įkvėpti, užuot reikalavus?
* Kaip neprarasti savęs santykiuose, tenkinant vyro ir kitų aplinkinių poreikius? Kaip išlikti ta moterim, kuria traukia ir žavi?
* Kaip teisingai reikšti savo emocijas, kad sulauktum vyro palaikymo ir supratimo, o ne nuolatinių komentarų ir patarimų?
* Ką daryti su tomis nuotaikomis ir emocijomis, kurios užplūsta mus ir ardo mūsų darną, santykius ir iš lėto mus tolina vieną nuo kito?
* Ką daryti su tuo vidiniu balsu, kuris verčia mus įtikti, dėti pastangas, stengtis, „lenktis į priekį", ką daryti su ta baime, kad mus paliks, kad nemylės...?
Jeigu pajutai, kad tai paliečia Tave, labai lauksime Tavo apsilankymo. 
KAIP MANAI, ar gali skirti sau laiko, tapti moterimi, kuri nebijo susitikti su savo baimėmis, kuri nepraranda savęs šalia vyro ar ištikus emocinei audrai?
Ar gali skirti laiko sau ir padirbėti su savo vidine būsena, kuri, kaip žinai, pakeičia viską, kas vyksta išorėje?..

Seminarą veda Danutė Vilionytė / Sarani - meditacijos centro ir leidyklos „Meilės kelias“ įkūrėja ir vadovė. Meditacijos ir dvasinio pažinimo keliu pasuko daugiau nei prieš 17 metų. Mokėsi Indijoje, Japonijoje, Anglijoje, Graikijoje, JAV. Kurį laiką gyveno ir mokėsi Ošo meditacijos centre Indijoje (Punoje), baigė „Prabudimo mokyklą“ Londone, studijavo pirminę terapiją (Primal) pas A. Janovą (JAV). Tantros paslapčių sėmėsi iš Ma Anandos Saritos (JAV) ir Daniel Odier (Prancūzija), baigė Tantros vadovų mokymus pas Homa ir Mukto (Brazilija). Mokėsi įvairių meditacinių, terapinių bei darbo su kūnu technikų (Reiki, hipnozės, ajurvedinio jogos masažo, intuityvaus Taro kortų interpretavimo, itotermijos ir t.t.). Savo darbe derina meditaciją ir terapiją. Pastaruosius 12 metų veda seminarus moterims bei Tantros seminarus Turkijoje, Bulgarijoje, Ispanijoj, Anglijoje ir JAV. 

Seminaras vyks "Meilės Kelias" centre, Smolensko g. 10d-10, Vilnius. 
Investicija, kuri atsipirks jums šimteriopai - 60 Eur. Atėjusi su drauge mokėsite po 55 Eur. 
Būtina registracija el.paštu: info@meileskelias.lt arba tel. 861511030

« 2018 birželio mėn »
PATKPŠS
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Ošo Dzen Taro
Norėdami atversti, paspauskite.

Plačiau apie kortas